Komerční pozemek 42 287 m2 na prodej

Obchodní zóna Karlovy Vary, dálnice D6

Základní informace

Kontaktní osoba

O lokalitě

 Pozemek se nachází v jedné z největších obchodně-výrobních zón v Karlovarském kraji. V lokalitě Pod Rohem je již vybudované MAKRO, Globus a Mobelix. Koeficient zastavitelnosti pozemku je 80% s dvěmi nadzemními podlažími. Dle územního plánu se pozemky se nacházejí v zóně Vd – území drobné výroby a služeb. Dle obecně závazné vyhlášky obce je zóna určena k výstavbě drobné výroby a služeb, které mohou mít rušivý vliv na bydlení.
V území je přípustné umísťovat: všechny druhy zařízení drobné výroby a služeb, sklady, obchodní, administrativní a správní budovy a zařízení, zařízení vědy a výzkumu a veřejné čerpací stanice.
Celá tato lokalita má kompletně dokončenou infrastrukturu – vodovod, kanalizace, plynovod a elektro. Všechny tyto sítě jsou na hranici pozemku. Příjezdové komunikace s chodníky a veřejným osvětlením jsou ve vlastnictví obce.
Podél severní strany obchodní zóny vede dálnice do Chebu a dále do Německa, která je součástí nově budované dálnice Praha – Karlovy Vary – Cheb – Německo. Z této dálnice je do obchodní zóny vybudován sjezd na silnici I/20 K.Vary – Plzeň.
Nemovitost je možné financovat úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

Galerie

Kontakt

Zajímá vás více informací o nemovitosti? Zavolejte nám, napište nebo si sjednejte prohlídku lokality.

Kontaktní osoba

Domluvte si prohlídku

LP - Jenišov (CZ)
*