Rodinný dům, pozemek 1893 m2, Odrlice, Senice na Hané

Ev. číslo: 00233

Lučany nad Nisou 587

3 990 000

Popis

Nabízíme k prodeji řadový částečně podsklepený rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 4+1 a 3+1, stodolou, stájemi a kůlnou, který se nachází v Odrlicích s rozšířenou občanskou vybaveností, část obce Senice na Hané. Jedná se velký dům s možností vybudovat obytné podkroví. Dispozice domu – samostatná bytová jednotka o velikosti 4+1 situovaná v pravé části domu a bytová jednotka o velikosti 3+1 situovaná v levé části domu. Obě bytové jednotky přístupné z dvorního traktu, bytová jednotka v levé části domu je také ještě přístupná z ulice.
Na dvorním traktu se nachází dřevěný objekt stájí s vnitřní jízdárnou. Příslušenství také tvoří vedlejší stavby – zděný sklad, chlévy, stodola, kůlna. Nemovitost má všechny přípojky IS – elektro, voda z vlastní kopané studny, kanalizace, plyn. Vytápění je ústřední plynovým kotlem, který slouží i pro ohřev TUV.
Odrlice se nachází v části Senice na Hané, která je velmi dobře dostupná z několika velkých měst Olomouc, Litovel a Prostějov. Obec dostupná autobusovou i vlakovou dopravou.
V minulosti byla nemovitost využívána na jezdecký klub a chov koní.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

Informace o budově

Materiál
Cihlová
Status
Velmi dobrý
Typ
Patrová
Pozice
Samostatný
Lokace
Klidná část obce

Energie a veřejné služby

Topení
Lokální plynové
Plyn
Dálkový vodovod
Elektřina
230 V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokace

Makléř

Daniel Šroubek
Realitní makléř
Čechy / Praha