Prodej rodinného domu, Rejchartice

Ev. číslo: 00600

Rejchartice, Rejchartice

2 990 000 Kč

Popis

Nabízíme ke koupi jedinečnou příležitost v podobně započaté přestavby domu a pozemků o celkové ploše 1921 m2 v klidné obci Rejchartice v okrese Šumperk. Součástí této unikátní nabídky je kompletní projekt se stavebním povolením na 1 bytovou jednotku pro bydlení čtyřčlenné rodiny, 2 apartmány, kavárnu, společné prostory a půdní prostor s využitím pro turistické ubytování. Tyto prostory jsou o celkové užitné ploše 424 m2 a terasy/venkovní plochy v rozloze 467 m2.
Taktéž je hotový kompletní projekt včetně stavebního povolení na kořenovou čističku, schopnou pokrýt i komerční provoz nemovitosti. Na pozemku je určeno místo k vybudování studny, ke které také náleží stavební povolení. V projektu se počítá s umístěním solárních panelů na střeše a tepelným čerpadlem ke kterým je vyhotoven energoprojekt.

Obec Rejchartice se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. V obci naleznete značené trasy lemované historickými studánkami, které lákají k výletům do blízkých turisticky zajímavých míst. Veškerou občanskou vybavenost zajištuje 10 km vzdálené město Šumperk, nebo Velké Losiny.

Jedná se o naprosto výjimečnou příležitost ke koupi pro velmi příjemné rodinné bydlení a stejně tak, lze tuto speciální nabídku pojmout jako velmi zajímavou investici v podnikání.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Leona Lanžová
Realitní makléřka
Morava / Prostějov

Číslo nabídky
00600
Typ nemovitosti
Domy
Typ nemovitosti (upřesnění)
Rodinný
Počet místností
5 a více pokojů
Status
Aktivní
Cena
2 990 000 Kč
Energetický štítek
G - Mimořádně nehospodárná

Typ budovy
Cihlová
Stav budovy
Velmi dobrý
Typ objektu
Patrový
Pozice budovy
Samostatný

Užitná plocha
424 m²
Plocha pozemku
1.921 m²

Garáž
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
ne
Bazén
ne