Prodej rodinného domu 4+1 a 3+kk, Rychtářov, okr. Vyškov – REZERVOVÁNO

Ev. číslo: 00227

Rychtářov 187, Vyškov

5 490 000

Popis

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v Rychtářově , okr. Vyškov. Dům je velmi zajímavě řešen dispozičně, má jedno nadzemní podlaží s vybudovaným obytným podkrovím, je částečně podsklepený. Dispozičně je možnost ho využívat jako dvou generační bydlení o velikosti jednotek 4+1 a 3+kk nebo také k bydlení spojené s podnikáním.
Bytová jednotka o velikosti 4+1 se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, chodby a z schodiště do podkroví, kde jsou tři samostatné pokoje, samostatné WC a koupelna s vanou.
Bytová jednotka o velikosti 3+kk se skládá z obývacího pokoje s přístupem na terasu a schodištěm do podkroví, kuchyňským koutem, koupelnou a WC. V podkroví jsou dva samostatné pokoje, odpočívadlo se vstupem na balkon, šatna, samostatné WC. V obývacím pokoji je umístěná krbová vložka.
Obě jednotky jsou přístupně hlavním vchodem, kdy v zádveří mají každá samostatný vchod.
Přístup k domu bezproblémový po zpevněné obecní komunikaci s možností parkování na vlastním pozemku. Za domem se nachází velká zahrada s ovocnými stromy a okrasné keře. Do domu je přivedena elektřina, vodovod, veřejná kanalizace a zemní plyn. Vytápění a ohřev vody je kombinovaným teplovodním systémem ústředního vytápění.
Veškerá občanská vybavenost v cca 10 km vzdáleném Vyškově, kam se dostanete také autobusovou linkou.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

Informace o budově

Materiál
Cihlová
Status
Velmi dobrý
Typ
Patrová
Pozice
Samostatný

Energie a veřejné služby

Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Dálkový vodovod
Elektřina
230 V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokace

Makléř

Leona Lanžová
Realitní makléřka
Morava / Prostějov