Prodej, komerční pozemek u dálnice, 42.287m2, Jenišov, Karlovy Vary

Ev. číslo: 00136

Jenišov, Jenišov

3 000 Kč za m2

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek u dálnice v obchodní zóně Pod Rohem na západní straně Karlových Varů o celkové ploše 42.287m2. Pozemek se nachází v jedné z největších obchodně-výrobních zón v Karlovarském kraji. V lokalitě Pod Rohem je již vybudované MAKRO, Globus a Mobelix. Koeficient zastavitelnosti pozemku je 80% s dvěmi nadzemními podlažími. Dle územního plánu se pozemky se nacházejí v zóně Vd – území drobné výroby a služeb. Dle obecně závazné vyhlášky obce je zóna určena k výstavbě drobné výroby a služeb, které mohou mít rušivý vliv na bydlení.
V území je přípustné umísťovat: všechny druhy zařízení drobné výroby a služeb, sklady, obchodní, administrativní a správní budovy a zařízení, zařízení vědy a výzkumu a veřejné čerpací stanice.
Celá tato lokalita má kompletně dokončenou infrastrukturu – vodovod, kanalizace, plynovod a elektro. Všechny tyto sítě jsou na hranici pozemku. Příjezdové komunikace s chodníky a veřejným osvětlením jsou ve vlastnictví obce.
Podél severní strany obchodní zóny vede dálnice do Chebu a dále do Německa, která je součástí nově budované dálnice Praha – Karlovy Vary – Cheb – Německo. Z této dálnice je do obchodní zóny vybudován sjezd na silnici I/20 K.Vary – Plzeň.
Nemovitost je možné financovat úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

Makléř

Daniel Šroubek
Realitní makléř
Čechy / Praha

Číslo nabídky
00136
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ nemovitosti (upřesnění)
Komerční
Status
Aktivní
Cena
3 000 Kč za m2

Pozice budovy
Samostatný
Surroundings location
Obchodní

Plocha pozemku
42.287 m²

Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod

Příjezdová cesta
Betonová, Asfaltová

Garáž
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
ne
Bazén
ne