Prodej domu, pozemek 19.354 m2

Ev. číslo: 00448

Borovany, Borovany

1 Kč  - Informace o ceně v RK

Popis

Nabízíme Vám v rámci insolvenčního řízení prodej rozlehlého areálu, jehož součástí je dům, mimo jiné s krytým proskleným bazénem, určený k trvalému bydlení. Do nemovitosti aktuálně není zajištěný přístup pro prohlídky.

Obytná část má 2 NP, které se dají rozdělit jako dvougenerační na dvě bytové jednotky 3+kk (1.NP) a 4+1 (2.NP). Budova je po částečné rekonstrukci – nová plastová okna, střecha i vnitřní prostory. Obytná část je v uzavřeném areálu zemědělské usedlosti bývalého Brouskova mlýna. Má vlastní studnu a odpad je sveden do čističky.

Druhou, výrobní částí areálu jsou skladové haly, bývalý mlýn a pila. Ta se nachází v původním zděném zemědělském stavení o zastavěné ploše 362 m2. Sklad se nachází v zadní části komplexu, je dřevěné konstrukce s plechovou střechou o zastavěné ploše 312 m2. V této usedlosti se také nachází další sklady, kotelny, výrobny štěpky a pelet.

Celý areál se nachází v národní přírodní rezervaci Brouskův mlýn na Třeboňsku v obci Třebeč, jež součástí města Borovany ležící v regionu Trhové Sviny, kraj Jihočeský. Borovany jsou městem ležícím 17 km JV od Českých Budějovic a asi 8 km S od města Trhové Sviny. Nalezneme zde veškerou občanskou vybavenost, mateřskou, základní i uměleckou školu a odborné učiliště. Tato oblast nabízí jak možnost pro různé aktivity a výlety, tak pro relax v přírodě.
Město zajišťuje pravidelné autobusové linky do Českých Budějovic, Trhových Svinů a do Třeboně.

Makléř

Luboš Brambora
Realitní makléř
Čechy / Praha

Číslo nabídky
00448
Typ nemovitosti
Domy
Typ nemovitosti (upřesnění)
Rodinný
Počet místností
5 a více pokojů
Status
Aktivní
Cena
1 Kč
Energetický štítek
G - Mimořádně nehospodárná

Typ budovy
Cihlová
Stav budovy
Velmi dobrý
Typ objektu
Patrový
Pozice budovy
Samostatný

Užitná plocha
320 m²
Plocha pozemku
19.354 m²

Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva
Voda
Místní zdroj

Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Garáž
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
ne
Bazén
ne