Prodej chalupy 109 m2, zahrada, obec Řípec

Ev. číslo: 00196

Řípec 42

2 790 000

Popis

Prodej chalupy o obytné ploše 109 m2 na pozemku 782 m2 v klidné obci Řípec u Tábora. Jedná se o samostatně stojící venkovské stavení s obytnou částí a navazující stodolou. Chalupa je po částečné rekonstrukci přízemí domu a technickou přípravou na případnou budoucí vestavbu obytného podkroví. Byla také provedena rekonstrukce zastřešení domu a stodoly, rekonstrukce koupelny, výměna oken a parapetů, zateplení obvodového zdiva, nové konstrukce a povrchy podlah včetně vyvedení vnitřních instalací do půdního prostoru. Dům je napojený na vodovod a elektřinu. Vytápění je řešeno jako ústřední na tuhá paliva.
Dispozice: přízemí – vstupní veranda 3 m2, chodba 10 m2, koupelna s toaletou 9 m2, obývací pokoj 25 m2, ložnice 20 m2, kuchyň 10 m2, jídelna 20 m2 a technická místnost (kotelna a bojler) 12 m2. Dále stodola 80 m2, která je nyní využívána jako sklad a umožňuje i parkování auta.
V obci Řípec je základní občanská a technická vybavenost. Nachází se 6 km od Veselí nad Lužnicí nebo 20 km od měst Tábor a Jindřichův Hradec. Dobré spojení – 3 km dálnice D3. V místě je BUS do okolních měst a také vlakové spojení.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek.

Informace o budově

Materiál
Cihlová
Status
Velmi dobrý

Energie a veřejné služby

Energetický štítek
C - Úsporná
Voda
Místní zdroj
Topení
Ústřední tuhá paliva
Plyn
Dálkový vodovod
Elektřina
230 V
Odpad
Septik

Lokace

Makléř

Michael Zich
Realitní makléř
Čechy / Praha