Prodej bytového domu, 217 m2, Jáchymov

Ev. číslo: 00914

Fibichova, Jáchymov

3 290 000 Kč  - S financováním Vám rádi pomůžeme

Makléř

Miloš Vondráček
Realitní makléř
Čechy / Praha

Kontaktovat makléře

Dotaz makléři

Popis

Uvažujete perspektivně? Hledáte nemovitost, do které byste uložili své finanční prostředky a ochránili je tak před nepříznivými dopady inflace? Přinášíme Vám investiční příležitost. V zastoupení majitele Vám nabízíme rodinný dům s možností předělání na činžovní dům o 3 až 6 jednotkách. Tento třípodlažní dům z roku 1912 a rozloze 217 m2 s prostornou půdou leží na okraji lázeňského města Jáchymov v Krušných horách.

Dům má tři nadzemní podlaží a je kompletně podsklepený (kotelna a volný sklepní prostor). V západní části domu vede centrální schodiště, za kterého je přístup na chodby. V 1NP lze vybudovat jednotku 2+kk o výměře cca 40 m2. Ve 2NP lze vybudovat jednotku 3+kk o výměře cca 50 m2 nebo 2 menší jednotky. Ve 3NP lze vybudovat jednotku 3+kk o výměře cca 55 m2 + hambálek o 16 m2. Přesný počet jednotek je pouze na Vás a na Vašem záměru. Lze zde uskutečnit kombinace bydlení a nájmu nebo uskutečnit realizaci více menších jednotek a pronajímat krátkodobě se zaměřením na lyže a cyklistiku.

Pozemek o rozloze 269 m2 je řešen jako zahrada s kaskádami, kde to aktuálně vybízí k vybudování posezení, a ještě zde naleznete dostatek prostoru na bazén či dětské hřiště. V zadní části zahrady je aktuálně prostor na vybudování zpevněné plochy pro parkování dvou/tří automobilů. Pozemek je kompletně oplocen s orientací na jih.

Dům je svou polohou ideální pro milovníky sportu, kultury a turistiky. V okolí domu naleznete několik ski areálu včetně Klínovce a Božího Daru což je samo osobě velkým lákadlem pro krátkodobé ubytování. Dále zde naleznete hrady, zříceniny, lesní cyklostezky, lesy s rozhlednami, kapličkami a pomníky. Tyto turistické stezky nikdy neomrzí.

Jáchymov je lázeňské město v okrese Karlovy Vary, nedaleko hranic s Německem. Historické jádro Jáchymova z šestnáctého století je dnes městskou památkovou zónou. Jáchymov je vzdálen 20 Km od Karlových Varů a 7 km od hraničního přechodu Boží Dar. V obci se nachází základní občanská vybavenost, jako obecní úřad, muzeum, kulturní dům, dětské hřiště, restaurace, cukrárny, potraviny a aquacentrum. V obci dále naleznete autobusové nádraží, a i autobusovou městskou dopravu.

Neváhejte a pojďte si prohlédnout toto úžasné místo. Dům, který se může stát Vaším novým pasivním příjmem. Tuto nemovitost je možné financovat výhodným hypotečním úvěrem, který pro vás zdarma zařídíme za nejlepších podmínek.

Makléř

Miloš Vondráček
Realitní makléř
Čechy / Praha

Kontaktovat makléře

Dotaz makléři

Číslo nabídky
00914
Typ nemovitosti
Komerční
Typ nemovitosti (upřesnění)
Činžovní dům
Status
Aktivní
Cena
3 290 000 Kč

Typ budovy
Cihlová
Stav budovy
Velmi dobrý
Typ objektu
Patrový
Pozice budovy
Řadový
Poloha budovy
Klidná část obce
Surroundings location
Rekreační
Patra
3
Podzemní podlaží
1
Stáří budovy
1912

building_area_s
99 m²
Užitná plocha
217 m²
Plocha pozemku
368 m²

Elektřina
230V
Topení
Ústřední plynové
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod

Doprava
Silnice, MHD, Autobus

Garáž
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
ne
Bazén
ne